Záruka

Náš internetový obchod zaručuje svým zákazníkům:

  1. zachování ceny platné v době objednávky zadané zákazníkem

  2. bezproblémové a kvalitní dodání zboží

  3. dodání množství a sortimentu produktů, které jsou v objednávce

  4. zaslání dokumentu v elektronické podobě

  5. vrácení peněz v případě oprávněné reklamace

Nepřijímáme žádnou odpovědnost:

  1. za opožděné doručení přepravcem - z důvodu zavinění pošty, kurýra,

  2. za pozdní doručení z důvodu nesprávné adresy uvedené příjemcem,

  3. za škody způsobené přepravcem (pošta, kurýr). Viditelně poškozené zboží, pokud je obal zboží poškozený a v případě podobného poškození jej nepřebírejte! Okamžitě to nahlaste dodavateli zde - stížnost doručovací služby, která balíček doručila.

Záruka vrácení peněz

Pokud nejste s produkty spokojeni, garantujeme vrácení peněz. Lhůta pro vrácení peněz je čl. 53 odst. 7 Občanského zákoníku Slovenské republiky. 14 dní od odstoupení od smlouvy (v našem případě však 30 dní).

Zboží musí být vráceno nepoškozené a v původním stavu, včetně veškerého jeho příslušenství, včetně reklamačního formuláře. Jak postupovat při reklamaci se dozvíte v sekci reklamace a výměna produktu.

Záruční lhůta

Záruční doba na plnění spotřebitelských smluv (zákon Slovenské republiky 40/1964 a jeho dodatky) je stanovena minimálně na 24 měsíců, neboli horní hranici data spotřeby zboží. Záruční doba se počítá od převzetí spotřebitelem. Záruka zaniká, pokud je výrobek mechanicky poškozen. Záruka se dále nevztahuje na škody způsobené přírodními katastrofami nebo nesprávným používáním nebo údržbou.